Opryszczka wargowa – wirus HSV

buy 20 mg fluoxetine for PMDD Opryszczka wargowa (zwana również „zimno”, „febra”) to choroba wirusowa, z którą wiele osób zmaga się dość często, zwłaszcza z jej przykrymi objawami.  Dzięki odpowiednim świetle możemy również zmniejszyć dolegliwości występujące przy zarażenia nią aż do zupełnego jej zaniku w ciągu 1-2 dni, i to niezależnie od etapu rozwoju (czy to początkowe zaczerwienienie, czy występujące już pęcherze).

http://www.canadianearthinstitute.org/?c=buy-antibiotics-for-dogs-online-UK Według badań przeprowadzonych przez Departament Dermatologii Harvard Medical School oraz Wellman Center for Photomedicine Massachusetts General Hospital (obie instytucje z Bostonu w USA) na osobach z opryszczką po sesji światłem czerwonym i IR uzyskano aktywacje i proliferacje limfocytów oraz makrofagów, a także syntezę i ekspresję cytokin. Zaobserwowano u nich również stłumioną reakcję tuberkuliny w miejscu naświetlonym oraz okolic. Spośród 35 pacjentów z nawracającą infekcją wirusa Herpex simplex (czyli opryszczka), u których naświetlano codziennie w okresach bez nawrotu objawów uzyskano znaczne wydłużenie odstępów między reemisjami do 3 miesięcy.

follow url Na podstawie tych badań opracowano niewielkie urządzenie HSV-1, które posłuży każdemu, kto zmaga się z częstą opryszczką wargową.

buy tetracycline 500mg Canada  

click here opryszczka

http://loudspeaker.pl/?l=cheapest-price-for-azithromycin  

http://wangka.com.au/page/3/?w=buy-zithromax-in-Newcastle-Australia Te urządzenie świeci specjalnym, czerwonym światłem, które działa przeciwbólowo (najczęściej po 20-30 minutach nie czuje się już bólu i pieczenia) i pośrednio bardzo pozytywnie wpływa na układ odpornościowy (w wyniku aktywacji limfocytów i zwiększenia ilości cytokin).  Czerwone światlo i podczerwień są całkowicie bezpieczne, w przeciwieństwie do części światła niebieskiego i ultrafioletu.

http://premiumflooringsolutions.co.uk/?p=where-can-I-get-antidepressants-in-Singapore  

here http://walk-me.co.uk/?w=best-medication-for-PMDD-fluoxetine Stosowanie jest bardzo proste:

  • włączyć urządzenie za pomocą małego przycisku z boku,
  • przyłożyć światłem do miejsca zarażonego opryszczka,
  • trzymając cały czas odczekać aż światlo samoczynnie wyłączy się (po ok. 7 minutach),
  • powtarzać tę czynność co 2-3 godziny.

source site Z reguły wystarczy 5 – 6 sesji pierwszego dnia i 1 – 2 sesje drugiego dnia.

follow url W każdej chwili można przerwać świecenie wyłączając urządzenie. W czasie sesji miejsce, w którym jest opryszczka, musi być czyste, bez makijażu.

where can you get generic paxil Obudowa jest tak zaprojektowana, by w razie potrzeby można było odkazić ją spirytusem lub innym preparatem antyseptycznym.

here  

Urządzenie te jest jednorazowego użytku. Jego wymiary to 5 x 2 cm, a waga – 15 gram. Baterie wystarczą na ok. 50 sesji. Po zużyciu trzeba je zutylizować tak jak podobne urządzenia elektryczne/elektroniczne.

 

Urządzenie HSV-1 spełnia normę IEC 60335-2-27:2009: Elektryczny sprzęt do użytku domowego i podobnego – Bezpieczeństwo użytkowania – Część 2-27: Wymagania szczegółowe dotyczące urządzeń do naświetlania skóry promieniowaniem podczerwonym i nadfioletowym.

 

Opryszczka pospolita – więcej informacji…